Vazhdon drama Brown-Drake

fotoAtëherë kur mendoni se drama në mes të Chris Brown dhe Drake përfundoi, njëri nga ta gjithmonë “përkujdeset” kjo dramë të vazhdojë edhe më tutje.

Kësaj radhe është Chris Brown ai i cili në ribërjen e këngës ‘Young Jeezy’s ‘R.I.P’ ka thumbuar Drake sërish. Në një paragraf të këngës, Chris e quan Drake pederast.

Ndaj këtij thumbimi, Drake ende nuk është përgjigjur por, marrë parasysh se si kanë rrjedhur gjërat kohëve të fundit, duket se krijimet e ardhshme të të dyve në muzikë do të jenë kryesisht kushtuar njëri tjetrit./LajmeOnline/