Valtoni dhe Mentori po thejn rekord(video)

meKënga e tij më e re në bashkëpunim me këngëtarin Mentor Kurtishi po thyen rekorde në youtube dhe për pak ditë ka arritur të grumbullojë gati 1 milion klikime.

Valton Krasniqi ka vendosur që së bashku me këngëtarin e muzikës tallava Mentor Kurtishi të konkurojnë këtë vit në festivalin modern ‘’Top fest’’ me këngën ‘’Ta ha zemrën’’
Ndërkohë që pas paraqitjes së tyre ne mësojmë se Valtoni ka pasur edhe një flirt me balerinën e cila i ka shoqëruar këngëtarët në skenë e pas saj.

Ky flirt i radhës nuk është i pari për këngëtarin i cili tashmë njihet për jetën e tij prej avanturieri duke ndërruar kështu shumë femra..