Vali Corleone publikon videoklipin e ri “Summer kiss” me skena të nxehta (Foto/Video)


Personazhi i njohur për shqiptarët Vali Corleone vitet e fundit është marrë edhe me muzikë, duke sjellur këngë të zhanrit house.
Princ Valentino Corleone sapo ka publikuar projektin më të ri me titull “Summer Kiss”, shkruan lajmi.net.
Zhanri si gjithmonë është “house” dhe klipi është veror me skena të nxehta.
Për këtë këngë ai ka bërë edhe një postim në llogarinë e tij në Facebook./Lajmi.net.
Corleone-640x358