Vajzë apo djalë?! Ermali zbulon të rejat për shtatzëninë e dytë të Amit: Kishim 6 muaj që e provonim

Pak ditë më parë Ermal Mamaqi zbuloi lajmin se Ami ishte në pritje të fëmijës së tyre të dytë.Por a do të bëhet me një motër apo një vëllai Joeli?!Detajet nga shtatzënia, Ermali i ka zbuluar sot në një intervistë për “Jo vetëm modë” ku tha:E kemi marrë me gëzim të madh se me thënë të drejtën mezi e prisnim dhe tani është ai momenti që mezi presim të dimë çfarë është. Për foton që bublikova ishte një keqkuptim se unë i thash Amit: Të pëlqen kjo? Ajo tha: Po shumë e bukur. Dhe unë e postova edhe pastaj celuari i Amit edhe i imi filloi të bjerë më shumë se kur kemi ditëlindjen. Dhe Ami vjen dhe më thotë: Mos ke postuar gje një foto ti që ke thënë gjë? Po i thash, unë të pyeta. Ami më tha: Po, jo mo vlla unë të thash është e bukur, por jo për ta postuar. Kështu ndodhin krimet në familje”I pyetur se si e ka pritur Joeli lajmin që së shpejti do bëhet me motër ose vëlla, Ermali tregoi:“Ne kishim 6 muaj që e provonim. Tani Ami është 2 muaj e gjysmë.
Shikoni videon me poshte :

Video