Vajzat e deputeteve shkëlqejnë në mbrëmjen e maturës, marrin vëmendjen e të gjithëve

Kejda Ajazi, vajza e deputetes Majlinda Bregu ka shkëlqyer më shumë se asnjëherë tjetër. Ajo ka publikuar në Instagramin e saj disa foto nga mbrëmja e maturës ku duket mjaft seksi dhe më në formë se kurrë.

Mirëpo, nuk ngelet pas as vajza e deputetes Albina Deda, Ada Deda, e cila ka tëhequr vëmendjen e të gjithëve në këtë mbrëmje të veçantë.

Duket se të dyja vajzat u kanë ngjarë mamave të tyre, pasi të dyja shquhen për veshjet e tyre në Parlament, por dhe në daljet e tjera publike.