Vajza lakuriq në majë të tavolinës, tenton të hidhet nga ballkoni në Tiranë

Një vajzë e re ka tentuar ditën e sotme ti japë fund jetës duke u hedhur nga kati i katërt i një pallati.
Vajza është ngjitur mbi një tavolinë në ballkon, vetëm me të mbathura, topless, dhe ka filluar të bërtasë.

Është dashur ndërhyrja e policisë që vajza të mos i jepte fund jetës, ndërkohë që nuk dihen shkaqet e këtij veprimi, shkruan “Opinion”.