Vajza ia kap penisin këngëtarit, ai e rrok shuplak (Video)

Gjithçka mund të prekni por jo penisin e këngëtarit Tim McGraw pasi që ai e ruan shumë atë.

Kështu në koncertin e tij në SHBA, një prej adhurueseve të tij e ka shfrytëzuar afërsinë për t’i prekur atij gjenitalin mirëpo këtë nuk e ka pritur mirë këngëtari.

Ai ulet dhe e godet me shuplak në kokë ndërsa më pas reagon edhe sigurimi./Zeri/