Vajza fotografon b*thën e nënës dhe e poston në Instagram: Dua të tregoj që ajo…

Vajza e aktores, Ornela Muti njihet për bëmat e saj. Bëma e radhës ka qenë fotografimi i të pasmeve të nënës së saj teksa ishte e ulur në verandës e shtëpisë së saj në Formelo të Romës.

Naike Rivella, vajza e aktores e quan atë si “gjysha e madhe”, por kjo nuk duket fare në foton që ajo ka postuar në Instagramin e saj.

Të pasmet e Ornelës janë njësoj si të një 25-vjeçareje por ndoshta Naike duhet të kishte gjetur një mënyrë tjetër për të treguar se nëna e saj është në super formë.