Vajza filmon veten duke bërë seks me qenin dhe ia nis shoqes, por…


Një vajzë, e cila filmoi veten duke bërë seks me një ‘qen salçiçe’, ia nisi videon një mikeshës së saj.

Por ajo nuk e dinte se ajo do të tmerrohej kaq shumë, sa e raportoi në polici.

Kjo e fundit i vuri prangat Hannah Marie Haynes.

22-vjeçarja nga Karolina e Jugut, SHBA, tashmë është nën akuzë për akte seksuale me kafshë.

Një zëdhënës i policisë tha se vajza, që jeton në një qytet të vogël, kishte filmuar veten duke bërë seks me qenin e familjes.

Pasi ia nisi një mikeshe, ajo vendosi të shkojë në polici.

Haynes është liruar me kusht dhe pritet të dalë në gjyq.
v1