Vajza e politikanes reklamon format bombastike në Instagram, zhvishet dhe sfidon Kylie Jenner

Ada Deda, vajza e politikanes Albina Deda ka postuar një foto tejet të nxehtë në profilin e saj në Instagram.
Ajo ka pozuar e veshur me bikini dhe ka reklamuar format e saj që ngjajnë me ato të së voglës së klanit Kardashian-Jenner, Kylie.

Me format e saj bombastike vajza ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve në rrjetet sociale.