Vajza e Niko Peleshit zhvishet në Hawaii, pas Kinës ky është destinacioni i radhës

Aleksia Peleshi pa frikë mund të cilësohet si një prej vajzave më të bukura të politikanëve shqiptarë. Është në moshë shumë të vogël dhe që tani po bie në sy për fizikun e bukurinë e saj.

Me lëkurën e bardhë si bora, buzët e kuqe e të trasha dhe flokët e zeza, e bija e Niko Pelesheit ka vendosur të kalojë disa ditë të qeta pushimesh shumë larg Shqipërisë. Mëngjesin e sotshëm Aleksia na përshëndet nga Hawaii.

Më herët ajo ka qenë në një udhëtim të shkurtër në Kinë, nga ku nuk ka nguruar të ndajë me fansat e saj pamje nga shteti aziatik.

Është vetëm 15 vjeçe, ama duket që asnjë gjë nuk i mungon. Babi Niko dhe mami ia plotësokan të gjitha.