Vajza e Majlinda Bregut simpatike? S’keni parë bukuroshen e Ornelës (FOTO LAJM)

Të gjithë e njohin tashmë vajzën ish ministres demokrate Majlinda Bregu.

Kejda tërhoqi vëmendjen e medias me pamien e saj super sensuale. Por kushërira e saj duket shumë në formë dhe e pashme.

Ornela Bregu, moderatorja e njohur, motra e vogël e një prej anëtareve më të rëndësishme të Partisë Demokrastike është duke jetuar në Spanjë prej një kohe të gjatë.

Në disa prej postimeve të saj ajo na ka prezantuar me vajzën e saj adoleshente. Duhet pohuar se ajo ka një ngjashmëri të madhe me Kejdën. Me sa duket nga familja Bregu dalin vetëm vajza të bukura, të denja për të zgjuar vëmendje. /albeu.com/