Vajza e Majlinda Bregut largohet nga Shqipëria, fjalët prekëse të politikanes

Pak ditë më parë përmes një postimi në rrjetet sociale, vajza e Majlinda Bregut njoftoi se po largohej nga Shqipëria drejt Belgjikës, aty ku thuhet se do të nisë studimet e larta.

Duket se Majlinda ka filluar ta ndjejë mungesën e vajzës shumë shpejt, dhe këtë e ka treguar përmes një postimi pak më parë në Instagram.

Ja si shprehet ajo:

Ne qeshim, ne qajmë. Bebja ime përgjithmonë”, shkruan ajo.

Ndërkohë nga ana tjetër Kejda ka publikuar një foto të vetes ku shkruan:

Dukem e inatosur 24/7 por thellë jam e lumtur, ju betohem”.