Vajza e Koço Kokëdhimës, seks në pishinë me të dashur Doganier (Foto+16)


E kanë mbajtur larg medias historinë e tyre të dashurisë dhe sigurisht që të paktë janë ata që e njohin, kryesisht miqtë dhe familjarët.

Por Bora Kokëdhima, stilistja e ‘’Savage’’ dhe vajza e dytë e deputetit socialist Koço Kokëdhima po jeton momente të jashtëzakonshme me të fejuarin.

Ai punon në Doganë, te njësia e Antikontrabandës.
Të dy të lumtur, i kanë dhënë kësaj here një përqafim të madh, të madh, njëri-tjetrit dhe jo vetëm. Dhe Bora është kursyer vetëm me inicialet, në diçiturën e fotos.

f1