Vajza e Dritan Hoxhës, seksi dhe milionere

Lori Hoxha, vajza e themeluesit të Top Channel, Dritan Hoxhës, është padiskutim jo vetëm një femër e bukur por edhe super e pasur.

Ajo konsiderohet si një ndër femrat me të bukura, ndërsa pushimet e saj të lënë pa fjalë, duke shëtitur në vendet më ekzotike.

Fotot që ajo ka postuar në rrjetet sociale, dëshmojnë mësë miri një femër plot sharm, ndërsa di të ekspozojë fare mirë linjat e saj.