Vajza e “Bosit” shpenzon shuma të majme parash për ta kënaqur vajzën 2-vjeçare (Foto)

bosi_1480697647-7737140Ajo është vajza e miliarderit Bernie Ecclestone, bosit të Formula 1, dhe është martuar me një miliarde ndaj paratë nuk janë problem për të.
Tamara Ecclestone ka shpenzuar shifra të çmendura këto ditë për të dekoruar shtëpinë për festat e fundvitit, vetëm për të kënaqur vajzën e saj 2-vjeçare.

Vila e saj vlen plotë 70 milionë paund ndërkohë që dasma që bëri para pak vitesh i kushtoi 7 milionë paund.

Ndaj disa mijëra paund për të kënaqur vajzën, janë “çikërrima” për të.

loftyphoto-tamara ecclestones kensington house dressed for christmas

loftyphoto-tamara ecclestones kensington house dressed for christmas

loftyphoto-tamara ecclestones kensington house dressed for christmas

loftyphoto-tamara ecclestones kensington house dressed for christmas