Vajza e babit, Bocelli shëtitje me të bijën dhe gruan

loading...

148-474x535

loading...
Tenori i famshem Andrea Bocelli eshte fotografuar duke mbajtur ne krahe vajzen e tij te vogel, Virgina. Ai eshte pare rrugeve te Beverly Hills, shoqeruar nga partnerja e tij Veronica Berti.335 433-474x764

loading...