Vajza bie ne kanal teksa shkruante sms (VIDEO)

kkkkkkkkk

 

Dihet qe smartphonat jane bere pjese e pandashme e jetes sone se perditshme, por kjo vajze e re u hutua duke shkruar duke shkruar mesazh dhe nuk e ve re nje kanal te madh me uje prane saj dhe perfundon brenda tij.

Kjo skene u filmua nga nje kamera e nje lokali aty prane dhe fatmiresisht 27 vjecarja, Laura Safe eshte ne gjendje te mire shendetsore.