Vajza 24 vjeçare shokohet kur e kupton se është martuar me gjyshin e saj

3Një vajzë 24 vjeçare në SHBA është shokuar kur e ka kuptuar se ajo është e martuar me burrin i cili në realitet është gjyshi i saj.
Çifti që kanë qenë të martuar për 3 muaj, e zbuluan të vërteten shokuese të tyre nepërmjet një albumi të fotografive që i përkiste njeriut në shtëpinë e tyre në në Florida.

Në album, ishin fotografitë e tij me fëmijët e të gjitha martesave dhe një nga fëmijët e tij ishte pikërisht babai i vajzës me të cilën 68 vjeçari ishte i martuar, transmeton lajmi.net

Sipas, 68 vjeçarit, babai i saj kishte mbetur me ish-bashkëshorten e tij e cila e la atë dhe pastaj ky i fundit u largua nga vendi me fëmijët e tjerë.

Ai ishte i martuar dhe i divorcuar dy herë dhe kështu kishte shumë fëmijë e si pasojë e kësaj ka ndodhur edhe rasti i cili i ka shokuar të gjithë.

Të dy janë ndjerë të mërzitur pas zbulimit dhe 68 vjeçari thotë se janë takuar përmes faqeve në internet dhe pas dy martesave të dështuara nuk dëshiron që edhe e treta të përfundoj e tillë.

Vajza 24 vjeçare ishte njoftuar me milionerin 68 vjeçar dhe ka lëvizur në shtëpinë e tij e gjithashtu shprehet se zbulimi që ata kanë bërë së fundmi nuk është i mjaftueshëm ta shkatërrojë lidhjen e fortë mes tyre.

Sipas mediave të huaja, zbulohet se çifti planifikojnë të kenë fëmijë së bashku.