Ups…Rita Orës i dalin të brendshmet

rita_ora_ne_tokio[1]Rita Ora sërish është bërë protagoniste e mediave rozë.

Të mërkurën ajo ndodhej në një koncert në javën e modës në Tokyo dhe veshja e zgjedhur prej saj ka bërë që fansat dhe paparacët të festojnë më së shumti.

22 vjeçarja e lindur në Kosovë dhe e rritur në Britaninë e Madhe ka ekspozuar shumë më tepër sesa duhej te brendshmet.