Ups…Nicola McLean i rrëshqet fustani

n1Nicola McLean pothuajse ka dal topless përpara publikut dhe medias ndërsa po largohej nga studio e “Looser Women”.

31-vjecarja nënë e dy fëmijëve kishte veshur një fustan të tillë që me hapjen me hapjen në pjesën e përparmë rrezikonte të nxirrte gjithcka nga kontrolli.Këtë element e kanë fiksuar paparacët dhe tanimë po bën xhiron e mediave rozë,përfundon “The Sun”.