UPPS! Ja si i del gjoksi në koncert këngëtares serbe! (Video)

loading...

loading...

Këngëtarja serbe Milica Pavlovic është përballur me një moment jo fort të mirë. Deri sa ishte në skenë në një koncert, asaj i ka dalur gjoksi dhe nuk e ka vërejtur këtë gjë por ka vazhduar interpretimin, shkruan DailyMail, Shkak për këtë dalje u bë një korsetë e ngushtë ngjyrë ari që ajo e kishte veshur. Ishte një fans i saj që ka incizuar momentin e sikletshëm të këngëtares dhe e ka publikuar në kanalin Youtube, duke u klikuar kështu më shumë se 50.000 herë. Këngëtarja me 175.000 ndjekës në Instagram njihet si një nga këngëtaret më seksi në Serbi.

loading...