U ndanë apo jo Tuna e Cozman?


Një lajm për ndarjen e një prej çifteve më të përfolur të showbiz-it shqiptar, vjen nga mediat kosovare.
Sipas tyre, Tuna dhe i dashuri i saj reperi Cozman, por kalojnë një periudhë të vështirë dhe janë drejt ndarjes.

Ato i referohen një episodi të ndodhur këtë fundjavë ku të dy këngëtarët ishin ftuar për të performuar në një koncert në Zvicër, ftesë që këngëtarja nga Shkupi e anuluar për të vajtur në dasmën e një kushëriri të saj.
Ky fakt, pra që ajo ka hedhur dorë që një koncert për një dasmë, shto dhe faktin që Cozman ndërkohë poston foto me një tjetër këngëtare, atë Shkurte Gashin, i ka hedhur benzinë “zjarrit”, që është ndezur në lidhje me ndarjen e tyre.

Madje sipas prive.al, Tuna ka fshirë të gjitha fotot që ka në Instagram së bashku me reperin.
t1