U lidh me Marion në emision live, Eli nga Tirana s’u beson syve kur shkon ta takojë

Eli dhe Mario nga Tirana vetëm një ditë më parë shkëmbyen numrat e telefonit në “Aldo Morining Show” në Tv Klan për të kontaktuar privatisht dhe për tu’ takuar.Por, sot 53-vjeçarja e ve telefonoi sërish dhe sqaroi se nuk ishte takuar me Marion. Sipas Elit, 58-vjeçari ishte i martuar, kishte një djalë dhe jetonte në një pallat përballë saj.I thash ku je të të takoj dhe kur e pashë kush ishte i thash të kesh turp, je i martuar. Mario është komshiu im është i martuar dhe ka një djalë.Jeton në pallatin përballë meje, ka dyqanin poshtë. Nuk e takova ika. Injoranti i poshtër” tha Eli nga Lapraka.
Shikoni videon me poshte

Video