U kap “mat” me të moshuarin në jaht, Marina Fara flet për marrëdhënien me të

Një nga vajzat më të komentuara në Shqipëri, Marina Fara ashtu si edhe shumë VIP-a të tjerë, para pak ditësh ra pre e faqeve demaskuese në Instagram. Në mediat rozë qarkulloi një foto ku duket Marina e shoqëruar nga një i moshuar në një jaht privat.

Fotoja bëri bujë sa të shumta ishin komentet denigruese ndaj saj.

Por, Marina ka sqaruar gjithçka përsa i përket kësaj fotoje.

Personi në fjalë është daja e mikut tim dhe kemi bërë një foto në rastësi në mesin e një shoqërie. Ajo foto është keqpërdorur. Nëse do kishim diccka më tepër nuk do e kisha publikuar në asnjë lloj rrjeti social.”, tha Marina për Tabloid.al

Faqet në Instagram shpifin pa pasur asnjë informacion dhe pa e ditur se ccfarë marrëdhënie kanë njerëzit midis tyre, shpifin dhe trillojnë”, shtoi ajo.

Mesa duket, Marina ja hodhi edhe kësaj rradhe të kishte një përgjigje për marrëdhëniet e saj shoqërore. Le të shpresojmë që ajo të jetë e lumtur si do ta zgjedh partnerin me të cilin do të jetojë momentet e jetës së saj.