U duhet vetëm një përbërës për të larguar përgjithmonë aknet nga fytyra juaj


Njerëzit me lëkurë të yndyrshme zakonisht kanë pore të shumta dhe të dukshme. Ata i urrejnë këto dhe tentojnë shumë mënyra për t’i fshehur.
Ka shumë produkte në treg që thuhet se ndihmojnë por janë të paktë ata që janë të kënaqur me rezultatet. Lajmi i mirë është se tani mund të përgatisni në shtëpi një përbërës natyral dhe që do tu ndihmojë ta tejkaloni problemin.

Ja çka u duhet:

Ujë dhe Sodë buke
1. Përzieni dy luge sode buke me dy lugë ujë për të formuar një pastë homogjene.

2. Pastro dhe thaj fytyrën dhe më pas aplikoni pastën e përgatitur

3. Lere trajtimin të veprojë për 15 minuta me pas shpëlaje./Express
remove-pores-on-your-face-at-home