U bënë gazi i botës, përfundon lufta mes nuses nga Kuçova dhe vjehrrës nga Saranda

Beteja mes Natashës dhe Eglantinës, vjehrrës dhe nuses, duket se ka marrë fund pas një kohe të gjatë. Historia mes tyre është disi e komplikuar, pasi Eglantina, nusja, është ndarë nga bashkëshorti i saj, Armando, por vjehrra, Natasha, kërkon të mos i lejë të birin.

Nëna e 3-vjeçarit Eglantina ftoi në studion e të Dielës Shqiptare, bashkëshortin e saj Armandon për të sqaruar marrëdhënien mes tyre por në studio erdhi Natasha, vjehrra.

Gjykata ka vendosur dhe ka folur në favor të Eglantinës e cila tashmë ka fituar ligjërisht kujdestarinë e djalit të saj, Argentinit, mëson Albeu.