Tuna puthet me Ermal Mamaqin(Foto)

tu.PNG

Ishte mysafire e radhës tek Ermal Mamaqi, dhe skandalët nuk munguan por a ishin të qëllimta ende nuk e dim.

Fjala është për këngëtaren nga shkupi, Altuna Sejdiu e cila u përfol shumë për jetën e saj private. Si duket Cozman nuk e pengon që e dashura e tij të puthet më dikë tjetër, pasi një shkëmbim puthjësh reflektoje në përfundim të emisionit shkruan 2oMINUTA.al

A do t’i shohim te ndarë ‘Cozman dhe Tunen’ perfundimisht dhe çfarë ndodhi në të vertet pas përfundimit të emisionit mes Tunës dhe Ermalit.

pp_1456812998-6060285