Tuna, buzekuqi shume i ngjan

Jemi mesuar cdo jave me skandalet dhe batutat e Tunes ne rrjetin e saj social, por kete vikend, ajo vjen e urte dhe sensuale.

“Miq te dashur, ju uroj nje te diele qejfi dhe relaksi. Mos harroni te na ndiqni sonte ne show’in me dritherues X Factor Albania”, ka mbishkruar kengetarja kete foto.

Ndoshta u zhgenjyem pak nga ky shkrim normal i saj, por ndoshta ia vlejti pasi kur behet serioze si tani, vjen ne pah bukuria e saj magjepsese.

Nje bionde sic eshte ajo, buzekuqi shume i ngjan, ndersa dhe komentet e fansave kane qene kesaj radhe shume pozitive per dukjen e saj ne kete foto.

Te premten qe shkoi, ka argetuar te pranishmit ne klubin “Duplex” ne Prishtine dhe sipas “Prive”-s, Tuna nuk ka qene e disponuar te flas me aske, madje dhe e kane ruajtur gjate tere kohes dy bodigard duke mos lejuar asnjeri t’i afrohet asaj.

Kjo foto e saj sensuale, pervec bukurise qe reflekton, percjell dhe shume emocione te forta, qe ndoshta e kane kapluar kengetaren keto dite. Por, per tani vetem nje pikepyetje?