Tuna : ‘A ka mundësi mos me ma tesh’

Siç duket kënga më e re e Tunës dhe Getit nuk është duke u pëlqyer mjaft nga publiku. Shumicën e komenteve në rrjetet sociale Tuna i merr negative për këngën MMV, videoklipin e të cilës e bënë në Turqi.

Së fundi Tuna ka postuar këngën e saj dhe të Getit në facebook me përshkrimin “A ka mundësi mos me ma tesh”. Siç duket Tunës nuk janë duke i pëlqyer komentet kritike të fansave të saj.

Pas atij postimi fansat kanë lënë komente ku thonë : A ka mundësi edhe ti të bësh ndonjëherë diçka me vlerë, pse kopjon Rihannen dhe shumë komente tjera kritike.