Tronditet Shqipëria, 3 vetëvrasje brenda ditës së sotme


Pas bujës së vetëvrasjes së shtetasit suedez me inicialet J.B i gjendur i pajetë në rrugën “Haxhi Kika”, duke u hedhur nga kati i tretë i pallatit ku banonte, policia po vazhdon hetimet për zbardhjen e ngjarjes të vetëvrasjes së menaxherit të përgjithshëm të “Regency Casino”, të vetmes me licencë kombëtare.
Po ashtu një tjetër vetëvrasje ka ndodhur në Lushnjë. Adoleshentja me inicialet A.D ka helmuar veten dhe më pas ka humbur jetën gjatë transportimin për në spital në Tiranë.
Një tjetër ngjarje, po gjatë kësaj të premteje ka ndoshur në fshatin Cakran të Fierit.
30 vjeçari me inicialet K. M. është gjenduar I vetvarur. Duke shënuar vetvrasjen e tretë brenda ditës së sotme në Shqipëri.
ss