Trondit Tom Doshi: Edi Rama s’ka qenë kryeministër këto 4 vite (VIDEO)

Tom Doshi ka falenderuar të gjithë mbështetësit e tij në Shkodër, të cilët i siguruan mandatin e deputetit dhe nuk ka harruar të shpresë kënaqësinë e fitores së PS-së duke thënë se do të bashkëpunonte me Ramën, i cili sipas tij nuk ka qenë kryeministër gjatë katër viteve të shkuara për shkak të Ilir Metës.
“Eshtë një fati i madh që PS ka arritur të qeverisë e vetme, sepse me atë kancer që ka patur gjatë këtyre viteve, me Ilir Metën nëpër këmbë, mund të them se Edi Rama nuk ka qenë kryeministër”., – tha Doshi.
Ndiqeni videon më poshtë

VIDEO