Trendi i fundit, seks apo gjumë: Vildane dhe Xhesika, në shtrat me femra


Duket se po bëhet modë.

Yjet e shoubizit shqiptar kanë nisur të postojnë foto nga krevati, të zhveshura dhe në shoqërinë e… femrave.

Kështu kanë vepruar së fundmi modelja Vildane Zeneli dhe këngëtarja Xhesika Ndoj, raporton Story.al.

vil1 xhesika
s