Trëndafila dhe një lokal vetëm për ta, detaje nga festa intime e djalit të deputetit socialist

Alvin Ndreu, djali i deputetit socialist Pjerin Ndreu, ditën e djeshme ka pasur një gëzim të madh.
E dashura e tij, Frea, festonte ditëlindjen dhe s’kishte si të mos mungonin emocionet dhe tufat e mëdha me lule.
Alvin dhe Frea kanë festuar në një lokal në bregdet, në shoqërinë e miqve dhe kushërinjve të tyre më të ngushtë
Të pranishëm në ditëlindje kanë qenë motra e Freas si dhe kushërirat per me shum detaje foto dhe video
Për më shumë lexoni vazhdimin me poshtë.

Vazhdim