Tregon Trupin Sofia tek Zone e lire (FOTO)

E kush me mire se bukuroshja bionde Sofi, mund te na e shuaje kuriozitetin.
12
Sa here e keni pyetur veten se c’ndodh ne te vertete ne studion me te lire te televizioneve shqiptare…Besojme e keni kuptuar qe e kemi fjalen per “Zone e Lire”, nje nga emisionet me te ndjekura ne Shqiperi dhe qe cuditerisht i ka rezistuar kohes.
12 zhvishet_sofia_tek_zone_e_lire_6

E kush me mire se bukuroshja bionde Sofi, mund te na e shuaje kuriozitetin. Ajo eshte gjithmone aty, ne cdo puntate, me buzeqeshjen plot shkelqim qe e shoqeron gjithmone. Ajo i degjon dhe i sheh te gjitha dhe sot do te na i tregoje edhe ne prapaskenat me politikane, vajza bukuroshe dhe me kryesorin Arian Canin…