Tre muaj pas lindjes, Gisele tregon trupin në formë (FOTO)

496Diçka më shumë se tre muaj më parë, ajo lindi vajzën Vivian Lake.

Por Gisele Bundchen nuk tregon asnjë shenjë të peshës që shtohet gjatë shtatzënisë.

Supermodelja 32- vjeçare është fotografuar së bashku me beben dhe të shoqin, Tom Brady në plazhet e Kosta Rikës.579 665 755 840 933 1175 2125 3115