Tre meshkujt që Dafina Zeqiri i deshi shumë (Foto)

dafi

Dafina Zeqiri pos për muzikën e saj, përherë është përfolur edhe për jetën private e posaçërisht lidhjet e dashurisë me meshkuj të ndryshëm, shkruan “Kosovarja”.

Flitet se në jetën e saj ka pasur shumë meshkuj, por dihet me saktësi se cilët kanë qenë ata që ajo i ka dashur dhe ekspozuar më së shumti.

Kur këngëtarja ishte në fillimet e karrierës, u shfaq përkrah Fatos Bajçinovcit, një prishtinaliu simpatik. Lidhja e tyre nuk zgjati shumë.

Më pas Dafina u përfshi në një lidhje dashurie intensive me Krenar Çoçaj, me të cilin edhe bashkëjetoj. Ata ishin të pa ndarë për disa vite.

Lidhja e saj më e mediatizuar, mbetet padyshim ajo me Ledri Vulen. Ata u ndanë, ndonëse thuhej se dashuria e tyre ishte aq e madhe, shkruan “Kosovarja”.

Aktualisht Dafina Zeqiri po e jeton një lidhje të re me një kolumbian.

dafi1_1457198099-5430190

dafi2_1457198082-7514297

dafi-vula