Trasngjinorja mbetet pa partner, kjo është ajo çfarë ndodhi

Në sezonin e ri të spektaklit të kërcimit “Dance With Me Albania” do të marrin pjesë një sërë personazhesh të famshëm.

Në listën e çifteve ka spikatur emri i Linda Reit, transgjinores pa komplekse e cila ka mbetur pa partner. Ajo është fejuar disa javë më parë me një biznesmen nga Kosova dhe lajmin e bëri të ditur në Instagram.

Sezoni i ri i spektaklit do të nisë në shtator dhe deri më atëherë na mbetet të presim se kush do të jetë partneri i saj.

Disa nga VIP-at që do të marrin pjesë në konkurs janë: Xheni dhe Benardi, Fiori Dardha, Xhensila Pere, Rovena Stefa, Ana Lika, ALbi Isakaj, Trimi Jetullahu etj.