Tragjike/Dhëndrri qëllon me AK-47 fotografin në dasmën e tij (Video)

Ky është një moment mjat tronditës kur një dhëndër ka qëlluar fotografin në dasmën e tij.Filmimi tregon se si një burrë i cili mbante një AK47 me një dorë ishte i ulur në një karrigë dhe ishte i rrethuar me njerëz, përpara se të lëshonte një breshëri plumbash në ajër në qytetin Bteghrin të Libanit.
Në këtë moment një plumb godet një fotograf dhe e lëndon atë.
Por dhëndërri nënvlerësoj fuqinë e armës dhe shpejt fillon që automatiku t’i merr anën dhe pastaj të fillojë të gjuajë në drejtim të pranishmëve.
Më pas ai është dërguar në spital dhe në ditët në vijim ai do t’i nënshtrohet një operacioni.
Për më shumë ju sjellim më poshtë edhe videon:

VIDEO