Tragjedia, humbet vajzën, djalin dhe burrin brenda 24 orësh

000Humbet bashkeshortin, djalin dhe vajzen brenda 24 oresh, per arsye natyrore. Ngjarja transmetuar sot nga Daily Mail nuk ka kalur pa vemendje dhe befasi per tragjedine ne familjen Dennis.

E para ka humbur jeten vajza, e cila shkoi ne spital per probleme me veshkat, por ne gjendje jo kritike, nderkohe qe me pas mjeket njoftuan se ajo kishte nderruar jete.

Sa degjoi lajmin, babai i saj, kryefamiljari Dennis pesoi infarkt dhe nderroi jete. Gruaja e shokuar, kerkoi te njoftonin ne telefon te birin, por kur ne pamundesi komunikimi i shkuan ne shtepi, ate e gjeten te pajete.