Tragjedia e trinjakëve/ Gazetarja qan në transmetim live

Një ngjarje si ajo e sotshmja ku vdiqën 3 vogëlushe trinjakë vetëm 3-vjeç bën që edhe gazetarët të dalin nga profesionalizmi i tyre i mosndikimit.
E pranishme në banesën ku ndodhi tragjedia në Romanat të Durrësit, gazetarja e Neës24 Klodiana Haxhiaj është përlotur në transmetim LIVE.
Haxhiaj nuk i ka shpëtuar dot emocioneve gjatë transmetimit dhe raportimit për televizionin ku punon.
Madje ajo është detyruar të ndërpresë disa herë edhe lidhjen direkte.
Per me shume ndiqni videon me poshte:

Tragjedia e trinjakëve