Tmerr! I grabit fëmijën një nëne të pastrehë, ndërsa ajo flinte! (Video)

125-300x180

Është nga ato ngjarje tmerrësisht të pabesueshme që po të mos i shikosh me sy nuk mund ti besosh!Por ja që në rastin konkret ekziston një video e realizuar nga kamerat e sigurisë. Ngjarja e tmerrshme u zhvillua në stacionin e metrosë të Mumbai të Indisë dhe u publikua nga një kanal televiziv pas denoncimit ë nënës së pastrehë që i kishin vjedhur fëmijën.Siç do e shikoni dhe ju në videon që akb-observer.com ju paraqet, një burrë qëndron fillimisht pranë nënës që po fle me të dy fëmijët e saj, një vajzë dhe foshnja që i vodhën. Në një moment grabitqari shikon rreth e rreth nëse e shikon kush, ngrihet mbërthen fëmijën dhe ia mbath. Por, kamerat e sigurisë kishin regjistruar gjithçka dhe kështu pas padisë së nënës, polici është vënë në ndjekje të grabitësit për ta arrestuar atë dhje të gjendet fëmija!/LajmeOnline.EU/