Tiranë, djali vret babanë me thikë


Një person është vrarë në zonën e ish bllokut. Dyshohet se dy ngjarje të rënda kanë ndodhur pranë njëra tjetrës. Mësohet se në rrugën Zef JUbani, djali ka vrarë babain pas një sherri në shtëpi.
Mësohet se një person i quajtur Artur Kurti, ka pasur konflikt me bashkëshorten e tij dhe në sherr e sipër është vrarë nga i biri që mendohet se po mbronte nënën e tij. Shumë pranë kësaj ngjarjeje janë dëgjuar të shtëna armësh. Dëshmitarët thanë se një femër ka mbetur e plagosur, por informacionet janë ende të paqarta.
Untitled