Tifozi ia ndërpret ndeshjen Milanit, për të bërë selfie me El Shaarawy – VIDEO

foto (1)Një ndodhi interesante ka ndodhur në ndeshjen miqësore ndërmjet skuadrës greke, Olympiokos dhe asaj Milan që u zhvillua në orët e hershme të mëngjesit.
Protagonist i kësaj ndeshje u bë një tifozë i cili ndërpreu ndeshjen për një moment , duke hyrë në fushë për t’i kërkuar një foto të llojit selfie yllit të Milanit, Stephan El Shaarawy.
Ndeshja në fund përfundoi 3 me 0 në të mirë të grekëve.