Ti je seksi, por ai të tradhton me një pornostare

Ai është një nga çiftet më të ndjekura nga paparacët. Bëhet fjalë për modelen Kelly Brook dhe mjeshtrin e fitness-it, David McIntosh.

Para disa muajsh ata nisën të dalin së bashku dhe fotot e tyre bënë xhiron e botës.
Më pas u tha se u ndanë, por krejt papritur të dy shpallën fejesën.

Por tani disa media raportojnë se 29- vjeçari po e tradhton të fejuarën me pornostaren veterane, Gina Rodriguez, e cila ka dalë në mbi 140 filma.

Nuk dihet sa të vërteta janë këto spekulime, por ish- e dashura e McIntosh është shprehur se ai e ka tradhtuar gjashtë herë gjatë kohës që ishin bashkë. Dhe historia e tyre zgjati vetëm nëntë muaj.