The Sunn: Di Caprio shkaktar i ndarjes së Afërditës dhe Shpatit

aferdita-leo[1]Të qëndrosh me Leonardo DiCaprion me rroba të larjes, nuk është mirë për lidhje. Kështu nis shkrimi i një prej revistave më të njohura botërore, “The Sun”.

Aty shkruhet që Leonardo Dicaprio është shkaktar që ish-miss Kosova, Afërdita Dreshaj, është ndarë nga i fejuari i saj, Shpat Kasapi.

Afërdita më herët gjatë këtij muaji ishte parë me aktorin me famë botërore duke qëndruar së bashku.