Thaçi ia tregon muskujt Haradinajt (FOTO)

z_1457269638-9193196
Ofendimet e djeshme duket që Thaçi i ka marrë afër zemrës. Ai duket që i është rrekur seriozisht përgatitjes së tij fizike për përballjen e radhës, ndoshta, fizike.

Në anën tjetër, Haradinaj për nga kondicioni fizik është një spartan i vërtetë. Të presim epilogun. Thaçit i duhet punë e madhe.

Lideri i  PDK-së, Hashim Thaçi s’e ka vazhduar betejën e fjalëve me Ramush Haradianjt pas ballafaqimit në Prekaz.

Sot, ai ka publikuar fotografi, duke ushtruar dhe shëtitur në Parkun e Gërmisë.

Në një status në FB, Thaçi ka shkruar se mendja e shëndoshë është në trupin e shëndoshë.

“Mëngjesi i hershëm në Gërmi. Më pëlqen ajo thënja e vjetër “mendja e shëndoshë në trupin e shëndoshë”. HTH”, ka shkruar ai.

Image
Image