Teuta u martua, çfarë po bëjnë Blero dhe Tara ? (Video)

Jeta private e Teuta Krasniqit ka filluar të komentohet sërish. Tani jo për ndarje apo për ndonjë të dashur të ri, por për martesë.
Pas ndarjes nga Blero, emri i saj u përmend shumë shpesh nga mediat, pastaj me gjetjen e të dashurit të ri, jeta e Teutës filloi të komentohet sërish.
Prindërit e Tarës tashmë kanë gjetur dashuritë e jetës së tyre. Blero me Afrorën e Teuta u martua me trajnerin Adonis Morina.

Derisa flitet për martesën e këtij të fundit me aktoren e njohur, Blero dhe vajza Tara kanë vendosur të dalin me sajë e të bëjnë qejf së bashku. Kjo është video të cilën ai e ka postuar në Instagram.
12543132_472692012916946_1020293813_n-640x358