Teuta Krasniqi poston fotografin e pare dhe nje dedikim të bukur Adonisit (FOTO)


Teuta çdo ditë e më e lumtur!
Teuta Krasniqi ka bërë një postim vërtetë të bukur në profilin e saj në Instagram.
Aktorja ka postuar një fotografi të saj me Adonisin, ku shihen të afërt dhe shumë të lumtur, ndërsa në përshkrimin e fotos ka shkruar: “Ti kurrë nuk pushon së surprizuari mua. Nuk do të lodhem kur duke të dashur. E adhuroj mënyrën se si më bën të dashurohem tek ti çdo ditë e më shumë”./lajmi.net


r1