Teuta Krasniqi lakmon diçka që kunata e saj ka bërë (Foto)

12472488_10153723602303244_8821491248341937339_n-650x358
Bashkëshortja e Memli Krasniqit, e ka dëshmuar se ia ka rendin kuzhinës dhe ushqimeve tradicionale.
Ajo e ka ndarë një foto me ndjekësit e saj ku shihet krelana të cilën ajo e ka gatuar,
Ndër të tjerash ka marrë komente nga familjarët dhe miqtë e saj, dhe njëra prej tyre ka qenë Vlora Çitaku e cila i ka thënë se ajo po harron se ke shoqe që janë në gurbet.
Ka qenë edhe kunata e saj, Teuta Krasniqi ajo e cila ka komentuar dhe duke pasur parasysh se është shtatzënë ka treguar se ka lakmuar kur e ka parë këtë foto.
‘Sis kjo o teper… Cysh po ma qet krelanen n fcb e s me ki pru hiq…Bile do kore..Valla bash lakmova a’, janë fjalët e Teutës.